Briefpanel.pl

katalog firm

Dodaj firmę

 

O nas

Serwis briefpanel.pl zawiera interesujące artykuły i aktualności z branży marketingowej. Ponadto, w serwisie można umieścić wizytówki firmy. Jeżeli jesteś właścicielem firmy marketingowej dodaj wpis darmowy lub wpis premium w naszym katalogu stron www.

Artykuły

02-10-2015

Zmiany w programie lojalnościowym sieci hoteli Best Western

Program lojalnościowy to narzędzie marketingowe służące do budowania oraz podtrzymywania pozytywnych relacji z klientami. Bez względu na branżę, w jakiej dana firma działa, współcześnie trudno jest sobie wyobrazić funkcjonowanie jakiegokolwiek przedsiębiorstwa bez ciekawego i atrakcyjnego programu lojalnościowego.
 
Należy jednak mieć na  uwadze, iż, aby sprostać rosnącym wymaganiom klientów i aby dany program był efektywny, nie wystarczy tylko go wdrożyć. Musi być on na bieżąco udoskonalony i dostosowywany do zmieniających się oczekiwań. Nie inaczej czyni sieć hoteli Best Western, której program lojalnościowy jest uznawany za jeden z najlepszych w branży turystycznej.
 
Program lojalnościowy Best Western Rewards
 
Best Western Rewards to program lojalnościowy istniejący od 1988 roku, w którym goście posiadający kartę członkowską zdobywają punkt za każdy pobyt w którymkolwiek z hoteli tej sieci. Za każdy wydany 1 USD uczestnik otrzymuje 10 punktów. Następnie zdobyte punkty, uczestnicy programu mogą zamienić na bezpłatne noclegi w wybranym hotelu Best Western. Ponadto uczestnicy programu otrzymują dodatkowe profity, takie jak atrakcyjne oferty i rabaty.
 
Członkostwo w klubie jest bezpłatne. Aby zostać członkiem wystarczy wypełnić formularze zgłoszeniowy w trakcie pobytu w hotelu lub też zarejestrować się na stronie internetowej bwrewards.fi.
 
Nadchodzące zmiany w programie
 
Od 1 stycznia 2016 roku, program lojalnościowy Best Western Rewards uleganie zmianom, które mają na celu zapewnić jak najwyższą jakość obsługi i poziom zadowolenia uczestników programu. Główna zmiana w programie dotyczy wygasania punktów. Dotychczas niewykorzystane punkty wygasały po upływie 13 miesięcy, od 1 stycznia 2016 roku punkty nie będą w ogóle wygasać, co oznacza, iż uczestnicy nie muszą obawiać się, iż zgromadzone wcześniej punkty przepadną.
 
Ponadto obecnie niektóre plany taryfowe nie pozwalają przyznawać punktów uczestnikom programu. Od nowego roku będą one natomiast przyznawane za większość wykonywanych rezerwacji. Kolejną zmianą będzie ilość punktów niezbędna do bezpłatnego noclegu. Dotychczas ilość punktów uprawniająca do bezpłatnego noclegu w danym hotelu była zazwyczaj wszędzie taka sama. W momencie wejścia w życie zmian, potrzebna ilość punktów będzie uzależniona od miesiąca i specyfiki konkretnego sezonu. Wymaganą ilość punktów, uprawniających do bezpłatnego noclegu w konkretnym obiekcie, będzie można sprawdzić na stronie http://www.bestwestern.pl/ w zakładce Punkty Best Western Rewards.