Briefpanel.pl

katalog firm

Dodaj firmę

 

O nas

Serwis briefpanel.pl zawiera interesujące artykuły i aktualności z branży marketingowej. Ponadto, w serwisie można umieścić wizytówki firmy. Jeżeli jesteś właścicielem firmy marketingowej dodaj wpis darmowy lub wpis premium w naszym katalogu stron www.

Artykuły

Jak aktywizować osoby długotrwale poszukujące pracy? W jaki sposób stwarzać im możliwości rozwoju i nabywania doświadczenia? Wreszcie jak tworzyć nowe miejsca pracy? Odpowiedzią na to mogą być działania z zakresu ekonomii społecznej.
Brak perspektyw i możliwości rozwoju, trudności z odnalezieniem się w społeczeństwie i kilkunastoprocentowe bezrobocie – to realia znajome wielu mieszkańcom mniejszych miejscowości. Lokalne władze od lat próbują walczyć z tymi problemami.
Pielęgnacja lasów czy porządkowanie terenów zielonych – to zaledwie kilka zadań jakimi zajmują się pracownicy Wielobranżowej Spółdzielni Socjalnej „Złote Runo”.
Powstała rok temu w Kuryłówce (pow. Leżajski) i od tego czasu dla niektórych mieszkańców jest nowym miejscem pracy. Spółdzielnia Socjalna „Rozwój” to jeden z podmiotów ekonomii społecznej, który utworzony został w celu zwalczania bezrobocia.
Dbają o czystość miejsc publicznych, pielęgnują zieleń, opiekują się osobami starszymi, niepełnosprawnymi i dziećmi. Pracownicy Spółdzielni Socjalnej „Razem” w Mielcu od roku wykonują zlecenia indywidualne oraz dla firm.
Brak perspektyw i możliwości rozwoju, trudności ze znalezieniem zatrudnienia, a nawet bezdomność. Problemy te dotyczą sporej części polskiego społeczeństwa, a osoby, które zmagają się z nimi często traktowane są jako „wykluczone”.
Ryzyko to nieodłączny element każdego rodzaju działalności, którego człowiek nie jest w stanie w pełni kontrolować ani też dokładnie przewidzieć jego skutków w przyszłości.
V Financial Conferences serdecznie zaprasza Specjalistów ze Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo - Kredytowych do udziału w praktycznych warsztatach "Rola Rad Nadzorczych w Spółdzielczych Kasach Oszczędnościowo - Kredytowych".
«««  1 | 2 | 3 | 4 | 5  »»»