Briefpanel.pl

katalog firm

Dodaj firmę

 

O nas

Serwis briefpanel.pl zawiera interesujące artykuły i aktualności z branży marketingowej. Ponadto, w serwisie można umieścić wizytówki firmy. Jeżeli jesteś właścicielem firmy marketingowej dodaj wpis darmowy lub wpis premium w naszym katalogu stron www.

Artykuły

Każdy rzetelnie przygotowany biznesplan powinien przedstawiać wiarygodną wizję strategicznego rozwoju przedsiębiorstwa, w której nie może zabraknąć informacji na temat działalności promocyjnej.
Z dnia na dzień, dzięki szeregowi kampanii oraz działaniom wielorakich instytucji i stowarzyszeń rośnie ekologiczna świadomość polskich konsumentów, która wywiera znaczący wpływ na ich decyzje i preferencje zakupowe.
Kongres Profesjonalistów Public Relations jest corocznym wydarzeniem na którym powinna pojawić się każda polska agencja public relations.
Programy lojalnościowe są skutecznym narzędziem marketingowym, powszechnie stosowanym przez firmy w celu budowania stabilnych relacji z wybraną kategorią klientów.
Nowa strona Senatu RP jest głównym źródłem informacji na temat tego organu. Dodatkowo serwis pełni rolę narzędzia, które usprawnia codzienną pracę Kancelarii Senatu.
Nowe wersje stron internetowych dwóch spółek, które wchodzą w skład Grupy AXA.
2012euro.pap.pl to portal uruchomiony na zlecenie Polskiej Agencji Prasowej. Strona poświęcona będzie tematom takim jak: opis przygotowań, eliminacji oraz relacjonowanie samego przebiegu ME w Piłce Nożnej 2012.
Ministerstwo Sprawiedliwości uruchomiło właśnie nową wersję swojego portalu internetowego www.MS.gov.pl. Strona posiada teraz nie tylko estetyczny wygląd, ale również rozwiązania, które ułatwiają poruszanie się po niej i szybsze odnajdywanie informacji.
«««  1 | 2 | 3 | 4 | 5